Od 8 do 30 kwietnia w Centrum Kompleksowej Terapii “Spektrum” w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się MIESIĄC bezpłatnych konsultacji dla rodziców, których niepokoi rozwój ich dzieci. Na Państwa będą czekali neurologopedzi, logopedzi, psycholodzy, fizjoterapeuci i psychoterapeuci. Nasza Poradnia, na co dzień, zajmuje się kompleksową diagnozą i terapią dzieci z różnymi wyzwaniami rozwojowymi. Niezależnie od tego której sfery dotyczy problem, należy niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą. Czas, w przypadku dzieci, jest niezmiernie istotny. Im szybciej rozpocznie się terapia, tym będzie bardziej efektywna.

NIEBIESKI KWIECIEŃ chcemy zamknąć realną pomocą dla osób, które do tej pory, z różnych przyczyn, nie zdecydowały się udać do specjalistów.

Zapisy odbywają się w Naszej siedzibie przy ul. 3 Maja 38C w Grodzisku Mazowieckim lub telefonicznie, pod numerami 518-963-802, 501-346-712.

Bezpłatne konsultacje