Anna Zielińska

Kierownik administracyjny

W CKT ” Spektrum” oraz w Niepublicznym Terapeutycznym Przedszkolu Tęczowy Domek pracuje od 2017 r.
Zajmuję się koordynacją, zarządzaniem i organizacją codziennej pracy sekretariatu.
Często w pierwszym kontakcie telefonicznym lub e- mailowym macie Państwo przyjemność rozmawiać właśnie z nią. Zawsze uśmiechnięta i pomocna chętnie udzieli Państwu informacji i pomoże w doborze odpowiedniej ścieżki zapisu. Podpowie jakie badania powinniście Państwo wykonać, do jakiego specjalisty pacjent powinien zostać zapisany oraz jaką dokumentację powinniście Państwo dostarczyć na pierwszą wizytę w naszej placówce.
Pani Ania ukończyła Administrację Publiczną w Wyższej Szkole Menedżerskiej. Odbyła szkolenie z Organizacji i zarządzania oświatą oraz rejestratorki systemu Serum w placówkach medycznych.

Katarzyna Dawidowska